Škoda Auto slaví v Máme rádi Česko

Společnost ŠKODA AUTO letos slaví významné jubileum – 130 let od svého založení. Tuto událost si připomene i prostřednictvím speciálního dílu oblíbeného televizního pořadu Máme rádi Česko, který bude mít premiéru v pátek 28. března 2025 na televizní stanici Prima. Partnerské plnění zajistila contentová agentura Fuse ze skupiny Omnicom media group. 

Zdroj: Fuse

V tomto tematickém dílu pořadu se utkají dva soutěžní týmy, které si prověří své znalosti nejen o Škodovce, ale i o české automobilové historii. V soutěžním týmu kapitána Jakuba Prachaře se objeví herci Pavel Liška a Aneta Kostková, doplnění o Jana Révaie. Proti nim se postaví tým kapitána Vojty Kotka, ve kterém budou paralympionik Jiří Ježek a moderátor Johan Mádr, doplnění o herečku Moniku Timkovou.

„Toto jubileum je pro nás nejen potvrzením úspěšné historie, ale i závazkem pokračovat v naší cestě. Jsme hrdí na to, že jsme součástí české historie již 130 let, a letošní oslavy tohoto výročí budou zahrnovat různé formy aktivit, včetně televizního pořadu,“ říká Libor Šedivák, vedoucí marketingu Škoda Auto pro český trh.

Speciální epizoda pořadu Máme rádi Česko bude nejen zábavná, ale nabídne i spoustu zajímavých informací o značce ŠKODA. Jak uvádí Harut Djalavian z Media Clubu, který obchodně zastupuje skupinu Prima: „Tento díl bude plný vtipných otázek, zábavy a samozřejmě i informací o značce ŠKODA, která je nedílnou součástí historie naší země.“

Zdroj: Fuse

Kromě soutěžních otázek zaměřených na automobilku ŠKODA, budou v průběhu pořadu vysílány také sponzorské vzkazy, injektáž a soutěže o vstupy do Škoda Muzea a poukázky do e-shopu značky. Agentura Fuse, která zajišťuje partnerskou spolupráci, přidala také online podporu prostřednictvím HBBTV.

Premiérový díl, jehož součástí je partnerské spojení s ŠKODA AUTO, bude vysílán v pátek 28. března 2025 na hlavním kanále skupiny Prima od 20:15.

Tento speciální díl je součástí širšího oslavného programu, který zahrnuje také výstavu v Muzeu ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi a další aktivity během celého roku, které připomenou 130 let existence této renomované automobilky.

ŠKODA AUTO, jako jedna z nejstarších světových automobilek, pokračuje ve své cestě s hrdostí na minulost a s pohledem do budoucnosti.

Autor článku: